SIE3VA52250BB310AA0
SIEMENS 3VA52250BB310AA0 3VA5,FS250A,3P,250A,MCS110,High Breaking
Manufacturer:SIEMENS
Manufacturer #:3VA52250BB310AA0
Description
3VA5 Molded Case Circuit Breaker, FS 250A, 3 Poles, 250A, MCS110, High Breaking
Specifications
Brand Name Siemens Sub Brand Molded Case Circuit Breakers
Type 3VA5 Number of Poles 3
Voltage Rating 480 V Frame 250A